PUBG Nedir? Nasıl Oynanır ? Nasıl Yüklenir?

PUBG Mobile Nedir?

PUBG oyununun üç farklı sürümü mevcuttur. Bunlar telefonlarda olan mobil sürümü, bilgisayarda PC sürümü ve gene bilgisayarlarda desteklenen fakat daha düşük grafik özelliklerine sahip olan PUBG Lite versiyonu..

Oyunun popüler olması ile birlikte çıkan haberlerden dolayı PUBG nedir sorusu vatandaşlar tarafından merak ediliyor ve internette aranan konular arasındaki yerini alıyor.

PUBG Mobile oyununun tüm versiyonlarında oyun içi sesli konuşma özelliği ile birlikte hem oyun oynanıyor hem de aynı zamanda sohbet edilebiliyor.

Survivor oyunu olarak nitelendirilen bilgisayar oyununda amaç hayatta kalmak. Bir savaş oyunu PUBG, bir uçaktan haritada istediğiniz bölgeye atlanarak başlıyor. Haritada düştüğünüz bölgede bulunan evlerde mevcut olan silahlarla ve mühimmatlar ile güçlendiğiniz oyunda, haritada düşmanlarla karşılaşıyorşunuz. Hem iki kişi aynı takımda hem de dört kişilik takımlar halinde oynan oyun son yılların popüler bilgisayar oyunları arasındaki yerini alıyor

Pubg Mobile Nasıl İndirilir? Telefon, Tablet , Bilgisayar

Pubg Mobile Nasıl Yüklenir? IOS ve Android

0 0 0 0 0 0
  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

  • Pubg Mobile Nasıl İndirilir? Telefon, Tablet , Bilgisayar – e-nedir.com | Bilgilendirme ve Aydınlatma Bankası2 sene önce
  • […] Pubg Nedir? <<Tıklayınız […]

Makale gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478